Hoşgeldiniz

Değerli Misafirlerimiz,

D’Plaj Rezidans’a hoşgeldiniz.

Konaklamanız süresince kendinizi evinizde hissetmeniz ve unutulmaz bir tatil deneyimlemeniz için D’Plaj Rezidans ekibi olarak 2023 sezonuna her detayı düşünerek büyük bir heyecanla hazırlandık.

D’Plaj Tesislerimiz ile ilgili tüm bilgileri sizin için hazırladığımız ve dairenizde inceleyebileceğiniz QR KOD’da bulabilirsiniz.

D’SPA’da;  hamam, masaj, sauna, çeşitli cilt bakımı ve vücut bakımı terapilerini deneyimli terapistlerimizle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca spor salonumuzda sağlık durumunuza uygun özel ders seansları sizleri bekliyor olacak. Çocuklarınızın eğitimi ve eğlenmesi için hazırlanmış D’KIDS çocuk kulübü ve randevulu çalışan D’Hair & Beauty de kullanımınızda olacaktır. Tüm bu hizmetler hakkında bilgi ve randevu almak için 0252 321 08 10-11 numaralı sabit hatlardan ya da 0530 664 44 33 numaralı telefondan D’CLUB resepsiyonuna ulaşabilirsiniz.

D’Plajda konaklamanız boyunca konforunuzu artırmak adına bazı hatırlatmalarda bulunmak isteriz…

  • Rezidans misafirlerine özel olarak ayrılmış kumsal bölümünü ve rezidans havuzunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Site tarafındaki havuz ise sadece site sakinlerinin kullanımına açıktır.
  • Villa Azur Beach alanındaki ( sahil ve iskele); şezlong, cibinlik ve cabana kullanımları günlük harcama limitlidir. Rezervasyon yapabilirsiniz. Villa Azur Ekibi bu konuda yardımcı olacaktır.
  • Tesisimizde cari uygulaması bulunmamaktadır. Ekstra olarak yaptığınız tüm harcamaların gününde ödenmesi büyük önem taşımaktadır.
  • “ D’Plaj’da Yaşam” sizlerin ve tüm misafirlerimizin konforu için gerekli standartları anlatmaktadır.  Mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.
  • Rezidans çevresinde yer alan market, bakkal, hastane, ulaşım gibi hizmetleri içeren “Faydalı Telefonlar Listesi” QR KOD’da yer almaktadır.
  • House Keeping vb. hizmet taleplerinizi şirket standartlarımıza uygun olarak karşılayabileceğimizi belirtmek isteriz. Bunun için Hizmet Talep Formunu iletmeniz veya Resepsiyonu aramanız yeterli olacaktır. Bu hizmetlerimiz ücretlidir.
  • Bir araçlık otopark ve Vale hizmetimizden ise ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Farklı bir ihtiyacınız olması durumunda Resepsiyona 0252 321 08 08 – 09 numaralı sabit hatlardan ya da 0533 156 81 90 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

D’Plaj Ailesi olarak, sevdiklerinizle birlikte keyifle bir tatil geçirmenizi ve nice güzel anılar biriktirmenizi dileriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sevgi ve sağlık ile…

D’Plaj Turizm Tesisleri

Genel Koordinatör